Adidas DNS 75ml Pure Game men

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€3,25
€2,71 bez DPH
   
Kód tovaru 941
Kategória Pánske dezodoranty
 

Adidas predstavuje novú limitovanú edíciu Pure Game

Každé štyri roky sa ľudia z celého sveta spoja, aby ukázali, ako veľmi zbožňujú jeden šport – futbal. V roku 2006 majstrovstvá v Nemecku sledovalo celkovo okolo 26 miliard divákov. V roku 2010 sa bude šampionát konať v Juhoafrickej republike, kde budeme môcť vďaka novej technológii sledovať stretnutie ako na dlani. Počet divákov vzrastie a vzniknú tak nové rekordy od prvého výkopu až k poslednému gólu, ktorý bude korunovať jeden národný tím nesporným svetovým víťazom.

V rámci oslav tejto historickej športovej udalosti vytvoril adidas v spolupráci so spoločnosťou Coty novú limitovanú edíciu Pure Game. Pure Game je, rovnako ako hosťujúca zem – JAR, drsná a neočakávaná vôňa, ktorá dokonalo stelesňuje ducha zjednocujúceho rozmanité kultury. Tato mužná vôňa spája jej nositeľov, vášnivých futbalistov – fanúšikov aj hráčov z celého sveta. A to dokazuje, že v tímovej práci nie je nič nemožné. Impossible is Nothing.

Adidas sa inšpiroval bohatou rozmanitosťou a silou Juhoafrickej republiky. Vzdal hold tejto hosťujúcej zemi osobitým podpisom vône Pure Game, ktorá je výsledkom harmonického spojenia prírodných ingrediencií nachádzajúcich sa v rozmanitej krajine Juhoafrickej republiky, známej ako Rainbow Nation. Vôňa sa otvára prekvapujúcou zmesou iskrivého grapefruitu a mandarinky, podtrhnutou šumivou zelenou bazalkou a jemne koreneným čiernym korením. Srdce je zahalené do žiarivej elegancie a modernej mužnosti vďaka aromatickej levanduli a drevitému akordu guajaka a cyprusu. Základ odhaľuje prírodný aspekt tropického polokra pačuli a dreva tamboti spoločne so zmyselnými nótami tonky a kadidla.

Športový, drsný a mužný – v obchodoch bude vôňa Pure Game bezprostredne rozpoznateľná vďaka nápadnému čiernemu baleniu. Tento skromný vzhľad je kompenzovaný farebnými kruhmi deltovitého tvaru a smelým nápisom „Special Edition: South Africa“. 11 odlišných farieb na kruhoch reprezentuje 11 úradných jazykov Juhoafrickej republiky a zároveň 11 hráčov futbalového tímu. Balenie je inšpirované jedinečným vzhľadom, hrdosťou a nádejou JAR a znázorňuje harmóniu vytvorenú spojením rôznych skupín v jeden tím pri globálnej športovej udalosti obrích rozmerov. Futbal nie je len hra, je to časť života.

Hmotnosť 0.24 kg